Aktualności

Data publikacji: 13.11.2013

Informacja dla członków Turf Club Służewiec

Hodowcy (fot. T.Celmer)
Hodowcy (fot. T.Celmer)

Szanowni Członkowie STCS,

W dniu 4 listopada 2013r. odbyło się zebranie Zarządu STCS.

Podczas zebrania podjęto nsp. uchwały:

 1. Z rekomendacji wiceprezes STCS Pani Małgorzaty Ochmańskiej – Hecold oraz po złożeniu dokumentu ptwierdzającego chęć wstąpienia do Stowarzyszenia, przyjęty został w poczet członków STCS Pan Grzegorz Kostrzewski.
 2. Podjęto decyzję o wysłaniu pisma do Dyrektora Totalizatora Sportowego Sp.z.o.o. Pana Włodzimierza Bąkowskiego ze wskazaniem problemu jaki w tym sezonie wyścigowym wywołuje wiele negatywnych emocji wśród członków zakładów wzajemnych oraz właścicieli koni. Jest to problem z dyskwalifikacją koni po wyścigu z powodu braku profesjonalizmu dżokei, którzy po wyścigu wykazują się niedowagą lub nadwagą. Problem powinien zostać rozwiązany od nowego sezonu w taki sposób aby nie traciły na tym osoby biorące udział w zakłądach wzajemnych.
 3. Przyjęto uchwałę o regulacji zaległych składek członkowskich. Osoby które nie uregulowały jeszcze drugiej raty członkowskiej i mimo naszego wezwania nie wywiążą się z urgulowania II raty członkowskiej do 15 grudnia 2013r. będą indywidualnie pytane czy planują członkowstwo na nadchodzący sezon. W przypadku jeśli będzie brak odpowiedzi lub brak regulacji należności Zarząd rozważy wypowiedzenie członkostwa zgodnie z art.11, ust.1A Statutu Stowarzyszenia w związku z Art.8 Punkt D ust.1.
 4. Podjęto uchwałę o wystąpienie do Dyrektora Włodzimierza Bąkowskiego o możliwość honorowego sponsorowania przez Turf Club Służewiec trzech gonitw w dniu 24 listopada 2013r. Są to gonitwy: 
  - Nemana dla koni 2-letnich 
  - Zamknięcia Sezonu dla koni pełnej krwi angielskiej 
  - Savannah dla trzy letnich koni czystej krwi arabskiej.
  Derki dla zwycięskich koni zamówi Turf podobnie jak nagrody honorowe dla hodowców, właścicieli koni, trenerów i dżokei.
 5. Podjęto uchwałę o zakupie trzech banerów Turf Clubu, które będą wieszane na prostej finiszowej w dniach wyścigowych.
 6. Podjęto uchwałę o zaproszeniu wszystkich członków STCS wraz z osobą towarzyszącą na dzień wyścigowy 24-go listopada na II piętro trybuny głównej. STCS zamówi pięć stolików wraz z cateringiem. Jednocześnie na powyższy event wydrukowane zostaną dla gości specjalne zaproszenia.  

Zarząd STCSWydarzenia

Brak wydarzeń w najbliższym czasie

Polecamy