Aktualności

Data publikacji: 07.11.2019

Winter Star Sale – zimowa aukcja koni pokazowych i wyścigowych na TWK Służewiec

 

W ślad za informacją podaną przez PKWK, informujemy, że 7 grudnia 2019 na Służewcu odbędzie się tradycyjna Gala podsumowująca sezon wyścigowy 2019.

W tym roku Gala będzie poprzedzona aukcją koni organizowaną przez PKWK, której współpartnerem w tym przedsięwzięciu jest Turf Club Służewiec. Grudniowa aukcja może przerodzić się w stałą posezonową aukcję koni w przyszłości.

Zaproszeni goście będą mieli możliwość uczestniczyć w aukcji koni pokazowych czystej krwi arabskiej i koni czystej krwi arabskiej biorących udział w gonitwach oraz koni pełnej krwi angielskiej. Turf Club przygotowuje listę koni należących do członków stowarzyszenia, które właściciele i hodowcy chcieliby wystawić na aukcję. PKWK zastrzega sobie prawo własnej selekcji zgłoszonych koni oraz limitowania liczby koni jakie będą dopuszczone do tej pierwszej tego rodzaju aukcji w Polsce. Ze względu na krótki czas do aukcji, prosimy członków Turf Club o zgłaszanie koni, najpóźniej do poniedziałku 11.11.2019.

Ponadto, prosimy członków Turf Club o zgłoszenie ewentualnej chęci uczestnictwa w Gali w celu zabezpieczenia zaproszeń. Regulaminy aukcji można przeczytać na stronie PKWK. Nie ukrywamy, że celem aukcji jest zaproszenie chętnych nabycia koni aby zwiększyli oni grono właścicieli koni wyścigowych, a charakter imprezy i jakość wystawianych koni gwarantuje emocje jakie zwykle towarzyszą aukcjom koni. Na aukcję sygnalizuje przyjazd wielu gości z zagranicy, a biorąc pod uwagę ograniczoną liczbę zaproszeń, prosimy o jak najszybszą deklarację chęci wzięcia udziału w imprezie.

Drugi temat jaki chcemy zaproponować członkom Turf Club, to grupowe ubezpieczenie koni, posiadanych przez członków Turf Club na sezon 2020. Ze względu na dużą liczbę koni jakie członkowie Turf Clubu zgłaszają do sezonu, istnieje możliwość ubezpieczenia naszych koni na preferencyjnych warunkach. Chętnych na ubezpieczenie koni, prosimy o kontakt z Panią Joanną Łukaszuk tel 797 997 790 lub E-mail JoannaLukaszuk.turfclub@gmail.com, która stworzy listę koni aby można było przygotować ofertę grupową dotyczącą ubezpieczenia koni posiadanych przez członków Turf Club Służewiec.

Prosimy o jak najszybszą reakcję,

Prezes Turf Club Służewiec

Władysław Jerzy EngelWydarzenia

Brak wydarzeń w najbliższym czasie

Polecamy