Filmy

OBRAZ ZASTĘPUJE TYSIĄC SŁÓW

Powiedzenie, że obraz zastępuje tysiąc słów, jak w żadnym innym miejscu, sprawdza się najskuteczniej na wyścigach konnych. Wyobraźmy sobie, że zamiast oglądać gonitwy, bywalcy Toru musieliby tylko słuchać o przebiegu gonitw poprzez transmisję radiową. Już samo pytanie, który z komentatorów, oczywiście poza legendarnym Andrzejem Szydlikiem, byłby w stanie opisać dokłanie przebieg gonitwy i oddać zmieniające się w niej emocje, jest trudne do odpowiedzi. Najtrudniej byłoby oczywiście uczestnikom zakładów wzajemnych, którzy słuchając przekazu radiowego, ściskaliby mocno zwinięte programy wyścigowe, denerwując się o wynik końcowy gonitwy. Dlatego Turf Club zamówił produkcję filmów promujących wyścigi konne aby przybliżyć tysiącom Warszawiaków oraz internautom to piękne miejsce niedaleko centrum Warszawy. Warszawiacy oraz osoby odwiedzające Warszawę, mogły oglądać przez cały sezon 2014, krótkie filmiki pokazujące piękno wyścigów konnych na 60 metrowym ekranie umieszczonym przy najbardziej ruchliwym skrzyżowaniu w Stolicy. Obecnie film reklamowy umieszczony jest na naszej stronie w zakładce filmy. Obok tego krótkiego filmu, jest na naszej stronie umieszcony drugi film pokazujący historię Toru Wyścigów Konnych na Służewcu.

W 2014 roku Tor Służewiecki obchodził 75-lecie swojego istnienia. Jednym z najważniejszych momentów 27 września, podkreślających tę ważną rocznicę, było obejrzenie filmu pokazanego przedstawicielom środowiska wyścigowego, podczas uroczystej Gali zorganizowanej przez Turf Club oraz Totalizator Sportowy i PKWK.

Zapraszamy Państwa do obejrzenia tych filmów, bo obydwa są zrealizowane znakomicie, a film dokumentujący 75 Lecie Toru Wyścigów Konnych z komentarzem Andrzeja Szydlika jest unikalnym zapisem historycznych wydarzeń, jakie miały miejsce na Torze Wyścigów Konnych na Służewcu.

Podczas filmu usłyszymy piękną piosenkę Bomba w Górę, wykonywaną przez Taneczne Combo Warszawskie Jaśka Młynarskiego, która została odtworzona przez Taneczne Combo z naszej inicjatywy i do której udostępniania mamy wyłączne prawa.

Zarząd STCS


75 lat TWK Służewiec

Wydarzenia

Polecamy