Data publikacji: 17.10.2021

SYNDYKAT SZCZĘŚCIA

Konia wyścigowego można nabyć już za kilka tysięcy złotych. Te mające na swoim koncie udane występy w gonitwach osiągają zazwyczaj znacznie wyższe ceny.

W zakup koni wyścigowych coraz częściej inwestują także firmy (m.in.: Aero Pegasus Sp. z o.o, AMP Invest Sp. z o.o., Borussia Sp. z o.o., Estel Studio Sp. z o.o., Rancho pod Bocianem Sp. z o.o., PPH Falba, Westminster Race Horses GmbH, WOW! Sp. z o.o.). Wyścigi konne, podobnie jak golf czy niegdyś tenis, stanowią doskonałe tło dla biznesu. Na wrocławskim torze regularnie ścigają się też konie znanych postaci ze świata kultury, biznesu i polityki - Bogusława Lindy, Marka Siudyma, Tomasza Misiaka, Anny Jurksztowicz i Krzesimira Dębskiego.

Co jednak zrobić, jeśli marzymy o posiadaniu własnego wyścigowca nie dysponując jednocześnie sporym zapasem gotówki?  

Na zakup konia można się po prostu złożyć np. z grupą znajomych. W ramach syndykatu właścicieli dzielimy się zarówno kosztami, jak i wygranymi - a także szczęściem, jakie daje posiadanie konia pełnej krwi angielskiej lub czystej krwi arabskiej. Konia można również wydzierżawić. Miesięczny koszt utrzymania i treningu to ok. 2 000 złotych. Rozkładając tę kwotę pomiędzy kilku wspólników okazuje się, że miesięczne utrzymanie jest niskie. Natomiast szczęście oraz emocje, jakie niesie ze sobą każdy start konia, warte są każdej wydanej złotówki.

 

Więcej informacji:

JOANNA 797 997 790

JERZY 604 207 524

lub mail joannalukaszuk.turfclub@gmail.com

 

Zachęcamy do zapoznania się z artykułem o historii syndykatu Invincible Racing Group właściciela ogiera Guitar Man zwycięzcy Derby 2021.

https://trafnews.pl/2021/07/23/krotka-historia-guitar-mana-czyli-jak-to-sie-wszystko-zaczelo/

 

 Wydarzenia

Brak wydarzeń w najbliższym czasie

Polecamy